Alle producten
zoekwoorden [ astm copper wire rod ] bij elkaar passen 220 producten.
20-30 mm koolstofstaalstaalstaalstaalstaaf gesmeed ASTM Ah36 zachte stalen ronde staaf
| Oppervlaktebehandeling: | Gecoat met kleur |
|---|---|
| legering: | legering |
| Speciaal gebruik: | Schimmelstaal, vrij snijbaar staal, koudstaal |
Op maat gemaakte aanvraag Ronde gele koperbuizen voor airconditioners Dikwandige buizen
| Model nr.: | met een gewicht van niet meer dan 10 kg |
|---|---|
| Standaard: | ASTM |
| Materiaalkwaliteit: | C2200,C2600,C26200,C27000,Cuzn10,Cuzn30,Cuzn37 |
BY-CB022B ASTM AISI 201 202 304 316 310S 309S 2205 2507 904L Koudgewalste heldere gepolijste ronde staalstaaf
| Model nr.: | Voor de toepassing van deze verordening: |
|---|---|
| Oppervlaktebehandeling: | Gecoat met kleur |
| legering: | legering |
Kleurbedekte staalklasse 42CrMo4 25mm Ronde staalbalken ASTM SA266gr2 legeringsstaal
| Oppervlaktebehandeling: | Gecoat met kleur |
|---|---|
| legering: | legering |
| Speciaal gebruik: | Schimmelstaal, vrij snijbaar staal, koudstaal |
990,9% zuiver ASTM C1100 C14500 C1220 gepolijste rode koperstaaf met een hoge dichtheid 8,5-8.8
| Model nr.: | C1100 C14500 C1220 |
|---|---|
| Standaard: | ASTM |
| Verlenging: | 45-50 |
45-50 Verlenging Pure Copper Bar 8*36 mm voor ASTM C1020 C1100 C2600 Messing C38000 C36000
| Model nr.: | met een gewicht van niet meer dan 10 kg |
|---|---|
| Standaard: | ASTM |
| Verlenging: | 45-50 |
Ronde staaf van koper 8*36 mm voor busstaaf van koperlegering ASTM C1020 C1100 C2600 C38000 C36000
| Model nr.: | met een gewicht van niet meer dan 10 kg |
|---|---|
| Standaard: | ASTM |
| Verlenging: | 45-50 |
Kwadraat, rood koper, ronde staaf ASTM C3603 C3771 C35000 C28000 C27000 C26800 C26000 C24000
| Model nr.: | C3603 C3771 C35000 C28000 C27000 C26800 C26000 |
|---|---|
| Standaard: | ASTM |
| Verlenging: | 45-50 |
Aanpassing 6mm 8mm 10mm Diameter Messingstaaf ASTM C27400 Cuzn37 C11000 Koperstaaf Per Kg
| Model nr.: | C27400 CuZn37 c11000 |
|---|---|
| Standaard: | ASTM |
| Verlenging: | 45-50 |
C1100 T2 Koperstaaf 99,9% 99,5% Messing Ronde staaf voor op maat gemaakte behoeften
| Model nr.: | Koperstaaf |
|---|---|
| Standaard: | ASTM |
| Verlenging: | 45-50 |


