Alle producten
Gegalvaniseerde zinkgecoate staalplaat plaat Klasse 304 201 316 S355 A36 Ss400 Staalplaat Op maat gemaakte aanvraag
| Model nr.: | S355 |
|---|---|
| Speciaal gebruik: | Snijgereedschappen, meetgereedschappen, snijmachines van eenvoudig staal, hoogsterke staalplaten |
| Voorraad: | Voorraad |
Plaat van laag gehalte koolstofstaal DC01 A106 S235 S275 S295 S355jr voor warmgewalste techniek
| Model nr.: | S275 |
|---|---|
| Speciaal gebruik: | Snijgereedschappen, meetgereedschappen, snijmachines van eenvoudig staal, hoogsterke staalplaten |
| Voorraad: | Voorraad |
ISO-gecertificeerd aangepast Dx51d Zink metaal gegalvaniseerd ijzeren plaat dak Gi gegolfde plaat
| Model nr.: | Dx51d Dx52D Dx53D |
|---|---|
| Speciaal gebruik: | Snijgereedschappen, meetgereedschappen, snijmachines van eenvoudig staal, hoogsterke staalplaten |
| Voorraad: | Voorraad |
Zinkcoating van 40-600 GM/M2 Z180 Z275 warm gedompelde zinklegering Gi gegalvaniseerd staalplaat
| Model nr.: | Dx51d Dx52D Dx53D |
|---|---|
| Speciaal gebruik: | Snijgereedschappen, meetgereedschappen, snijmachines van eenvoudig staal, hoogsterke staalplaten |
| Voorraad: | Voorraad |
Afdelingvorm Ronde DX51D DX52D DX53D Hot DIP gegalvaniseerd staal buis / Gi buis 1010 1020
| Model nr.: | Dx51d Dx52D Dx53D |
|---|---|
| Model nr.: | Dx51d Q195 Q235 Q345 |
| Dikte: | 0.12-6 mm of op aanvraag |
Techniek Warmgewalst DX51D DX52D DX53D Koolstofgalvanisatie Milde koolstofstaalplaat
| Model nr.: | Dx51d Dx52D Dx53D |
|---|---|
| Speciaal gebruik: | Snijgereedschappen, meetgereedschappen, snijmachines van eenvoudig staal, hoogsterke staalplaten |
| Voorraad: | Voorraad |
SGCC Dx51d Q195 G60 G90 Z60 Z80 Z100 Z120 Z275 Zinkgecoate Gi-plaat voor snijgereedschap
| Model nr.: | Dx51d Dx52D Dx53D |
|---|---|
| Speciaal gebruik: | Snijgereedschappen, meetgereedschappen, snijmachines van eenvoudig staal, hoogsterke staalplaten |
| Voorraad: | Voorraad |
Met zink bekleed Q195 Q235 Q345 warm gedompelde gegalvaniseerde stalen buizen voor meubelmakerij
| Model nr.: | De gegalvaniseerde Buis van de Staalpijp |
|---|---|
| Model nr.: | Dx51d Q195 Q235 Q345 |
| Dikte: | 0.12-6 mm of op aanvraag |
20 FT gegalvaniseerde staalpijp 3 inch 4 inch gegalvaniseerde ronde ijzerpijp pijpleiding Transport
| Model nr.: | Gegalvaniseerde stalen buizen |
|---|---|
| Model nr.: | Dx51d Q195 Q235 Q345 |
| Dikte: | 0.12-6 mm of op aanvraag |
Pre-zinc coated ERW Steel Square Tubing in Round Section Shape voor 4" gegalvaniseerde pijp
| Model nr.: | Gegalvaniseerde stalen buizen |
|---|---|
| Model nr.: | Dx51d Q195 Q235 Q345 |
| Dikte: | 0.12-6 mm of op aanvraag |


