Alle producten
Gegalvaniseerde versterkte, op maat gemaakte buis Bright Drill Pipe 10 2000 mm voor en Performance
| Model nr.: | BYAS-434 |
|---|---|
| Model nr.: | Dx51d Q195 Q235 Q345 |
| Dikte: | 0.12-6 mm of op aanvraag |
Standaardlengte gegalvaniseerde ronde staalpijp op maat voor duurzame bouwbehoeften
| Model nr.: | BYAS-435 |
|---|---|
| Model nr.: | Dx51d Q195 Q235 Q345 |
| Dikte: | 0.12-6 mm of op aanvraag |
Op maat gemaakte 2 1/4 gegalvaniseerde vierkantbuizen 50 x 50 gegalvaniseerde buizen met accessoires
| Model nr.: | Dx51d Dx52D Dx53D |
|---|---|
| Model nr.: | Dx51d Q195 Q235 Q345 |
| Dikte: | 0.12-6 mm of op aanvraag |
4 x 4 inch gegalvaniseerd vierkant staal buis 2.5 x 2.5 aangepaste koolstofstaal vierkant buis
| Model nr.: | Dx51d Dx52D Dx53D |
|---|---|
| Model nr.: | Dx51d Q195 Q235 Q345 |
| Dikte: | 0.12-6 mm of op aanvraag |
1 1/2 2 inch aanpassen Gi Pipe Pre gegalvaniseerde staalpijp Hot DIP gegalvaniseerde buis
| Model nr.: | Dx51d Dx52D Dx53D |
|---|---|
| Model nr.: | Dx51d Q195 Q235 Q345 |
| Dikte: | 0.12-6 mm of op aanvraag |
Ronde legeringsstaal koudgewalste ERW Zwarte Shs Bi Vierkant Staalbuis 0X40 50X50 60X60 Gi Staalbuis
| Model nr.: | BYAS-428 |
|---|---|
| Model nr.: | Dx51d Q195 Q235 Q345 |
| Dikte: | 0.12-6 mm of op aanvraag |
Dx51d Q195 Q235 Q345 2 prime prime 3/8 X 18 hek post gegalvaniseerd stalen buis BYAS-427
| Model nr.: | BYAS-427 |
|---|---|
| Model nr.: | Dx51d Q195 Q235 Q345 |
| Dikte: | 0.12-6 mm of op aanvraag |
RoHS-gecertificeerde 0,5 mm-100 mm warm gedompelde gegalvaniseerde stalen plaat voor daken op staal
| Model nr.: | gegalvaniseerd staal |
|---|---|
| Speciaal gebruik: | Snijgereedschappen, meetgereedschappen, snijmachines van eenvoudig staal, hoogsterke staalplaten |
| Voorraad: | Voorraad |
Hoogst gewaardeerde A36 koolstofstaalplaat gegalvaniseerd staalplaat voor containerplaat voorraad
| Speciaal gebruik: | Snijgereedschappen, meetgereedschappen, snijmachines van eenvoudig staal, hoogsterke staalplaten |
|---|---|
| Voorraad: | Voorraad |
| Model nr.: | Dx51d Q195 Q235 Q345 |
Aanpassing Z275 Dx51d Dx52D Dx53D DC51D DC52D 1mm 3mm 4mm gegalvaniseerd stalen plaat
| Model nr.: | BYAS-394 |
|---|---|
| Speciaal gebruik: | Snijgereedschappen, meetgereedschappen, snijmachines van eenvoudig staal, hoogsterke staalplaten |
| Voorraad: | Voorraad |


