Alle producten
Gepolijste ASTM A249 En10217-7 SUS 304 316 321 410 420 430 310S 2205 2507 roestvrij staal buis 6m lengte
| Model nr.: | BY-SS-P23 |
|---|---|
| Oppervlaktebehandeling: | gepolijst |
| Lange: | 12m, 6m, 5.8m, 3m |
201 202 304 304L 316 316L roestvrijstalen buis Capaciteit 20000 ton per jaar Lengte 6m
| Model nr.: | Door-SS-P12 |
|---|---|
| Oppervlaktebehandeling: | gepolijst |
| Lange: | 12m, 6m, 5.8m, 3m |
Ss Buizen AISI 431 316 SUS Roestvrij staal buis Ronde buis / vierkant buis
| Model nr.: | Bij-SS-T01 |
|---|---|
| Oppervlaktebehandeling: | gepolijst |
| Lange: | 12m, 6m, 5.8m, 3m |
Op maat gemaakte specificaties 310 410 904L 202 roestvrijstalen spoel voor levering van 201 202 SS304 316
| Oppervlaktebehandeling: | gepolijst |
|---|---|
| Warmtebehandeling: | Genormaliseerd / Onthard / Gedoofd / Aangemaakt |
| MOQ: | 1 ton |
2024 Aangepaste koudgewalste roestvrijstalen strip 304 met 0,05 mm 2 mm dikte Geschikt
| Model nr.: | 304 |
|---|---|
| Oppervlaktebehandeling: | Briljant |
| Behandeling: | 2b, Ba, No.1, No.4, No.8, 8K, Hl, enz |
Roestvrijstalen strip spoel voor gebouw decoratie verschillende maten van gecertificeerde SGS
| Model nr.: | 304 316 |
|---|---|
| Oppervlaktebehandeling: | Briljant |
| Behandeling: | 2b, Ba, No.1, No.4, No.8, 8K, Hl, enz |
Koel van roestvrij staal voor de verwerking van grondstoffen op maat 304 316 410 430
| Model nr.: | 304 316 |
|---|---|
| Oppervlaktebehandeling: | Briljant |
| Behandeling: | 2b, Ba, No.1, No.4, No.8, 8K, Hl, enz |
20000 ton per jaar Capaciteit 304 430 410 202 321 310 koudgewalst roestvrij staal
| Model nr.: | 304 316 |
|---|---|
| Oppervlaktebehandeling: | Briljant |
| Behandeling: | 2b, Ba, No.1, No.4, No.8, 8K, Hl, enz |
304 Austenitische koudgewalste roestvrijstalen spoelen met een capaciteit van 20000 ton per jaar
| Model nr.: | 304 316 |
|---|---|
| Oppervlaktebehandeling: | Briljant |
| Behandeling: | 2b, Ba, No.1, No.4, No.8, 8K, Hl, enz |
Roestvrij staal spoel 300 serie Monsters US 50/stuk 1 stuk Min.Order Request Sample
| Model nr.: | 304 316 |
|---|---|
| Oppervlaktebehandeling: | Briljant |
| Behandeling: | 2b, Ba, No.1, No.4, No.8, 8K, Hl, enz |


