Alle producten
zoekwoorden [ astm copper wire rod ] bij elkaar passen 220 producten.
Alloy aluminium draadstaaf 2024 5058 6061 7075/ 0,2-10 mm in spoelen met BV-SGS-Mtc test
| Model nr.: | BYAS-106 |
|---|---|
| Dikte: | 0.36mm of Aangepast |
| Lange: | Op maat |
Hoge zuiverheid C2600 C2680 C1220 Koperplaatplaat H59 H63 Vlak op maat
| Graad: | C2600 C2680 C1220, douane |
|---|---|
| Standaard: | ASTM,JIS |
| Vorm: | Plaat |
C68700 C70600 C71500 Vernield koperplaat Plaat Tp1 Tp2 Tu1 Tu2 T2 Voor decoratie
| Productnaam: | Vernield koperplaatplaat |
|---|---|
| dik: | Op maat |
| Materiaalkwaliteit: | C0050 tot en met C0050 |
Lassen ASTM Ss 304 201 316 1020 3003 7075 2024 S235jr S355jr Ronde staafstaaf van roestvrij staal/koolstaalstaafstaafstaafstaafstaafstaafstaafstaafstaafstaafstaafstaafstaafstaafstaafstaafstaafstaafstaafstaafstaafstaafstaafstaafstaafstaafstaafstaafstaafstaafstaafstaafstaafstaafstaafstaafstaafstaafstaafstaafstaafstaafstaafstaafstaafstaafstaafstaafstaafstaafstaafstaafstaafstaafstaafstaafstaafstaafstaafstaafstaafstaafstaafstaafstaafstaafstaafstaafstaafstaafstaafstaafstaafstaafstaafstaafstaafstaafsta
| Model nr.: | Bij-CB024 |
|---|---|
| Oppervlaktebehandeling: | Gecoat met kleur |
| legering: | legering |
Gemaakte koolstofstaalstaf ASTM 1015 SAE 1045 1020 A36 10mm 12mm 16mm 25mm Hpb235 Hpb300 HRB335 HRB400
| Oppervlaktebehandeling: | Gecoat met kleur |
|---|---|
| legering: | legering |
| Speciaal gebruik: | Schimmelstaal, vrij snijbaar staal, koudstaal |
C17200 C17300 C17500 C17510 99,99% puur brons koperplaten voor de bouw
| Productnaam: | Koperblad |
|---|---|
| dik: | Gewoon |
| Materiaalkwaliteit: | C17200 C17300 C17500 C17510 |
1MM C12200 C11000 Koperen plaatplaat
| productnaam: | Koperblad |
|---|---|
| dik: | Gewoon |
| Materiaalkwaliteit: | C17200 C17300 C17500 C17510 |
C1100 C11000 C26800 C33000 C71500 Koperplaat 99,9% zuiver voor de bouw
| Productnaam: | De Plaat van het koperblad |
|---|---|
| dik: | Zoals u wenst. |
| Materiaalkwaliteit: | C1100 C11000 C26800 C33000 |
JIS-standaard C2720 C22000 99,9 Pure H62 Messingkoperplaat voor de industrie
| Productnaam: | Messingsblad |
|---|---|
| dik: | Gewoon |
| Materiaalkwaliteit: | C2720 C22000 |
0.3mm 3mm 5mm 20mm Dikte T2 4x8 70600 C70610 Koperplaat Koper voor de industrie
| Productnaam: | 0.3mm 3mm 5mm 20mm Dikte T2 4x8 70600 C70610 Koperplaat Koper voor de industrie |
|---|---|
| dik: | 0.3mm 3mm 5mm 20mm, aangepaste dikte |
| Materiaalkwaliteit: | 70600 C70610 T2, op verzoek |


