Alle producten
zoekwoorden [ astm copper wire rod ] bij elkaar passen 220 producten.
C11000 C12700 C10100 C10200 JIS C1100 C1020 99% puur koperen buis voor decoratie
| productnaam: | Koperen buispijp |
|---|---|
| dik: | Gewoon |
| Materiaalkwaliteit: | C11000 C12700 C10100 C10200 JIS C1100 C1020 |
Snijdende structuurstaalstaaf 25 mm warmgewalste gesmeed legering koolstofstaal ronde staaf ASTM 1015
| Model nr.: | Bij-CB081 |
|---|---|
| Oppervlaktebehandeling: | Gecoat met kleur |
| legering: | legering |
Warmgewalste ronde staalstaal ASTM 4140 JIS DIN 42CrMo4 C45 Cr12 gesmeed solide ronde staalstaal
| Oppervlaktebehandeling: | Gecoat met kleur |
|---|---|
| legering: | legering |
| Speciaal gebruik: | Schimmelstaal, vrij snijbaar staal, koudstaal |
C12500 C14200 Ronde staaf van zuiver koperen staaf/ronde staaf van zuiver messingstaaf/monsters van staaf van mangaanbrons
| Model nr.: | met een gewicht van niet meer dan 10 kg |
|---|---|
| Standaard: | ASTM |
| Verlenging: | 45-50 |
C12500 C14200 Rode koperstaaf/Rode messingstaaf Ronde staaf/Manganenbronsstaaf met 1
| Model nr.: | met een gewicht van niet meer dan 10 kg |
|---|---|
| Standaard: | ASTM |
| Verlenging: | 45-50 |
Monsters US 6/kg 1 kg Min.Order Op maat gemaakte pure koperstaaf Ronde messing koperstaaf
| Model nr.: | met een gewicht van niet meer dan 10 kg |
|---|---|
| Standaard: | ASTM |
| Verlenging: | 45-50 |
Thermische verwerkingstemperatuur C35-45 C1100 99,95% Puur koperstaaf met hardheid 35-45
| Model nr.: | met een gewicht van niet meer dan 10 kg |
|---|---|
| Standaard: | ASTM |
| Verlenging: | 45-50 |
8 mm 10 mm Messingstaaf C27400 Cuzn37 C11000 Koperstaaf met ASTM-standaard en gouden kleur
| Model nr.: | BYAS-176 |
|---|---|
| Standaard: | ASTM |
| Verlenging: | 45-50 |
C10100 Pure Copper Bar Golden 99,9% 1mm 3mm 4mm 5mm 8mm 12mm ASTM Vierkant Hexagonale verlenging 45-50
| Model nr.: | C10100 |
|---|---|
| Standaard: | ASTM |
| Verlenging: | 45-50 |
T1/T2/Tp1/Tp2 C10100/C10200/C10500/C10700/C11000 Gouden messing vierkant/ronde koperen staaf
| Model nr.: | T1/T2/Tp1/Tp2 C10100/C10200/C10500/C10700/C11000 |
|---|---|
| Standaard: | ASTM |
| Verlenging: | 45-50 |


