Alle producten
zoekwoorden [ astm copper wire rod ] bij elkaar passen 220 producten.
Gepersonaliseerde dikte legering hoge sterkte Al Rod 99,99% puur aluminium draad 0,3-6 mm
| Model nr.: | BYAS-105 |
|---|---|
| Dikte: | 0.36mm of Aangepast |
| Lange: | Op maat |
Aluminium lassendraad 5554 5087 5356 4043 voor het lassen van ronde TIG- en MIG-draad
| Model nr.: | BYAS-107 |
|---|---|
| Dikte: | 0.36mm of Aangepast |
| Lange: | Op maat |
ISO9001 gecertificeerde geanodiseerde aluminium-trainingsdraad voor tuinplantondersteuning 0,8 mm tot 5,0 mm
| Model nr.: | BYAS-107 |
|---|---|
| Dikte: | 0.36mm of Aangepast |
| Lange: | Op maat |
C27000 Messing Ronde buis 300 mm Lengte 10 mm Od 0,2 mm Wanddikte Rechte buisbuizen
| Model nr.: | met een gewicht van niet meer dan 10 kg |
|---|---|
| Standaard: | ASTM |
| Materiaalkwaliteit: | C10100, C10200, Tu2, T1, C11000, T3, C12000, Tp2, |
C12000 Messing Ronde buis 300 mm Lengte 10 mm Od 0,2 mm Wanddikte Op maat gemaakte buizen
| Model nr.: | Bijlagen I en II |
|---|---|
| Standaard: | ASTM |
| Materiaalkwaliteit: | C10100, C10200, Tu2, T1, C11000, T3, C12000, Tp2, |
Cuzn37pb2 Cuzn36pb3 C2200 Lood messingstaaf Cuzn38pb2 Cuzn39pb3 Cuzn40pb2
| Model nr.: | met een gewicht van niet meer dan 10 kg |
|---|---|
| Standaard: | ASTM |
| Materiaalkwaliteit: | C2200,C2600,C26200,C27000,Cuzn10,Cuzn30,Cuzn37 |
C2100 C21000 Cuzn5 CZ125 H95 Corrosiebestendigheid Ronde vierkant Messingstaaf Ts MPa 22-500
| Standaard: | ASTM |
|---|---|
| Materiaalkwaliteit: | C2200,C2600,C26200,C27000,Cuzn10,Cuzn30,Cuzn37 |
| Verlenging: | 10-100 |
1/2 Harde gele messing C27400 C27450 Op maat gemaakte grootte capillaire buis voor olie koeler buis
| Model nr.: | met een gewicht van niet meer dan 10 kg |
|---|---|
| Standaard: | ASTM |
| Materiaalkwaliteit: | C2200,C2600,C26200,C27000,Cuzn10,Cuzn30,Cuzn37 |
Messingbuis met Ts MPa 22-500 Direct Supply Mirror Gepolijste Messingkapillairbuis
| Model nr.: | met een gewicht van niet meer dan 10 kg |
|---|---|
| Standaard: | ASTM |
| Materiaalkwaliteit: | C2200,C2600,C26200,C27000,Cuzn10,Cuzn30,Cuzn37 |
6mm 9mm 15mm 18mm holle koperen buis koperen legering buis voor aangepaste toepassingen
| Model nr.: | Messingsbuis |
|---|---|
| Standaard: | ASTM |
| Materiaalkwaliteit: | C2200,C2600,C26200,C27000,Cuzn10,Cuzn30,Cuzn37 |


