Alle producten
AISI 6 meter Dx51 Dx52 naadloze ronde gegalvaniseerde stalen buis met op maat gemaakte opties
| Model nr.: | Gegalvaniseerde stalen buizen |
|---|---|
| Model nr.: | Dx51d Q195 Q235 Q345 |
| Dikte: | 0.12-6 mm of op aanvraag |
Snijden van ASTM A36 Q235 koolstofstaal ronde gegalvaniseerde stalen buizen voor industriële steiger
| Model nr.: | Gegalvaniseerde stalen buizen |
|---|---|
| Model nr.: | Dx51d Q195 Q235 Q345 |
| Dikte: | 0.12-6 mm of op aanvraag |
Ronde gegolfde buizen gegalvaniseerde stalen buizen ijzeren rechthoekige buizen voor carports
| Model nr.: | Gegalvaniseerde stalen buizen |
|---|---|
| Model nr.: | Dx51d Q195 Q235 Q345 |
| Dikte: | 0.12-6 mm of op aanvraag |
Gepersonaliseerde Gi-pijp SAE 1008 1010 1020 Hot DIP gegalvaniseerde ronde staal koolstofstaalpijp
| Model nr.: | Gegalvaniseerd rond staal |
|---|---|
| Model nr.: | Dx51d Q195 Q235 Q345 |
| Dikte: | 0.12-6 mm of op aanvraag |
18 Gauge gegalvaniseerd stalen buis met een ronde sectie en een zinkcoating 40-600 GM/m2
| Model nr.: | BYAS-444 |
|---|---|
| Model nr.: | Dx51d Q195 Q235 Q345 |
| Dikte: | 0.12-6 mm of op aanvraag |
Zinkcoating 40- 600 GM/M2 Dx51d Q195 Q235 Q345 Structurele voorgegalvaniseerde staalpijp
| Model nr.: | A10 A1066 |
|---|---|
| Model nr.: | Dx51d Q195 Q235 Q345 |
| Dikte: | 0.12-6 mm of op aanvraag |
Hoge sterkte gegalvaniseerd zacht staalpijp met 4 inch diameter en warmgewalste techniek
| Model nr.: | Dx51d Dx52D Dx53D |
|---|---|
| Model nr.: | Dx51d Q195 Q235 Q345 |
| Dikte: | 0.12-6 mm of op aanvraag |
Gepersonaliseerde ERW gegalvaniseerde staalpijp Q195 Q215 Q235 Q345 binnen koolstofstaal
| Model nr.: | Q235 |
|---|---|
| Model nr.: | Dx51d Q195 Q235 Q345 |
| Dikte: | 0.12-6 mm of op aanvraag |
Warmgewalste techniek gegalvaniseerde staalbuis Dx51d Z100 voor producten
| Model nr.: | Dx51d Dx52D Dx53D |
|---|---|
| Model nr.: | Dx51d Q195 Q235 Q345 |
| Dikte: | 0.12-6 mm of op aanvraag |
Snijproces Warm gedompeld Q195/Q235/Q345 rechthoekig koudgewalst zacht gegalvaniseerd staal buis
| Model nr.: | Q345 |
|---|---|
| Model nr.: | Dx51d Q195 Q235 Q345 |
| Dikte: | 0.12-6 mm of op aanvraag |


