Alle producten
Gelaste stalen buizen Shs Rhs ASTM A500 gegalvaniseerde buis met zinkcoating 40-600 GM/m2
| Model nr.: | BYAS-446 |
|---|---|
| Model nr.: | Dx51d Q195 Q235 Q345 |
| Dikte: | 0.12-6 mm of op aanvraag |
Gegalvaniseerde stalen buizen 4 inch 1/2 inch Tolerantie /-1% voor hydraulische/automobielbuizen
| Model nr.: | Dx51d Dx52D Dx53D |
|---|---|
| Model nr.: | Dx51d Q195 Q235 Q345 |
| Dikte: | 0.12-6 mm of op aanvraag |
Ronde sectie gegalvaniseerde rechthoekige staalpijp met een tolerantie van ± 1%
| Model nr.: | Q235B |
|---|---|
| Model nr.: | Dx51d Q195 Q235 Q345 |
| Dikte: | 0.12-6 mm of op aanvraag |
40- 600 GM/M2 Zinkbedekte gegalvaniseerde staalpijp 4 inch 6 inch ASTM A53 BS 1387 Ms Gi Pre Pipe
| Model nr.: | BYAS-437 |
|---|---|
| Model nr.: | Dx51d Q195 Q235 Q345 |
| Dikte: | 0.12-6 mm of op aanvraag |
Q235/2 Inch/BS1387/ERW/Galvaniseerde/ASTM/Ronde/Draad/Grooved/Geschilderde/Voorgalvaniseerde buis
| Model nr.: | Q235 |
|---|---|
| Model nr.: | Dx51d Q195 Q235 Q345 |
| Dikte: | 0.12-6 mm of op aanvraag |
ASTM A106 A36 A53 1.0033 BS 1387 Ms ERW Holle stalen buizen Gi Hot DIP gegalvaniseerde stalen buizen EMT Gesloten ronde stalen vierkant buizen
| Model nr.: | BYAS-426 |
|---|---|
| Model nr.: | Dx51d Q195 Q235 Q345 |
| Dikte: | 0.12-6 mm of op aanvraag |
Gepersonaliseerd gegalvaniseerd stalen buispijp in grote voorraad met van A53 warmgewalst
| Model nr.: | A53 |
|---|---|
| Model nr.: | Dx51d Q195 Q235 Q345 |
| Dikte: | 0.12-6 mm of op aanvraag |
Tolerantie /-1% Kleurbedekte stalen spoel voor metalen dakplaten Spoelbouwmaterialen
| Model nr.: | BYAS-399 |
|---|---|
| Dikte: | 0.12-6 mm of op aanvraag |
| Zinkcoating: | 40- 600 GM/m2 |
Gepersonaliseerd SAE1006/S235jr Warm/Koud Gewalst Mild Ms Beukeld Geolieerd Koolstof gegalvaniseerd staalplaat US 50/stuk
| Model nr.: | S235JR |
|---|---|
| Speciaal gebruik: | Snijgereedschappen, meetgereedschappen, snijmachines van eenvoudig staal, hoogsterke staalplaten |
| Voorraad: | Voorraad |
ASTM A106 A36 Klasse C/B AISI A240 304 316 321 201 316L 430 S235jr/S355jr Ms/Mild Carbon/Rustvrij/Galvaniseerd/Aluminiumplaat/plaat
| Model nr.: | 316L |
|---|---|
| Speciaal gebruik: | Snijgereedschappen, meetgereedschappen, snijmachines van eenvoudig staal, hoogsterke staalplaten |
| Voorraad: | Voorraad |


