Alle producten
API 5L ASTM A53 Carbon Galvanized Steel Sch40 naadloos buisje met warmgewalste techniek
| Model nr.: | API 5L ASTM A53 |
|---|---|
| Model nr.: | Dx51d Q195 Q235 Q345 |
| Dikte: | 0.12-6 mm of op aanvraag |
Warmgewalste gegalvaniseerde stalen ronde buisbuis Q195 Q235 Q345 met aangepaste techniek
| Model nr.: | Gegalvaniseerde stalen ronde buizen |
|---|---|
| Model nr.: | Dx51d Q195 Q235 Q345 |
| Dikte: | 0.12-6 mm of op aanvraag |
DX51D DX52D DX53D Warm gedompeld gegalvaniseerd rond naadloos stalen Gi-pijp 48 3.20mm 6mtr
| Model nr.: | Dx51d Dx52D Dx53D |
|---|---|
| Model nr.: | Dx51d Q195 Q235 Q345 |
| Dikte: | 0.12-6 mm of op aanvraag |
Koudgewalste stalen ronde buizen/ DIN warm gedompelde Sch 80s gegalvaniseerde gelaste stalen buizen
| Model nr.: | sch 80s |
|---|---|
| Model nr.: | Dx51d Q195 Q235 Q345 |
| Dikte: | 0.12-6 mm of op aanvraag |
15 mm warm gedompelde Gi-staalbuizen voor gegalvaniseerde stalen buizen Aanpassing en /-1% tolerantie
| Model nr.: | Gegalvaniseerde stalen buizen |
|---|---|
| Model nr.: | Dx51d Q195 Q235 Q345 |
| Dikte: | 0.12-6 mm of op aanvraag |
Gepersonaliseerde buigverwerking 20 mm diameter gegalvaniseerd staal buis voor fabrikanten
| Model nr.: | Gegalvaniseerde stalen buizen |
|---|---|
| Model nr.: | Dx51d Q195 Q235 Q345 |
| Dikte: | 0.12-6 mm of op aanvraag |
20 mm 50 mm gegalvaniseerde stalen buizen Dikte 0,12-6 mm Techniek Warmgewalst CGCC Dx51d Z
| Model nr.: | Dx51d Dx52D Dx53D |
|---|---|
| Model nr.: | Dx51d Q195 Q235 Q345 |
| Dikte: | 0.12-6 mm of op aanvraag |
10 mm dikke stalen plaat 0,4 mmx1250X2500 zinkgecoate stalen plaat met IBR-certificering
| Model nr.: | 275z |
|---|---|
| Speciaal gebruik: | Snijgereedschappen, meetgereedschappen, snijmachines van eenvoudig staal, hoogsterke staalplaten |
| Voorraad: | Voorraad |
4X8 gegalvaniseerd plain sheet/plate van staal 1,5 mm dik met zinkcoating 40-600 GM/m2
| Model nr.: | Dx51d Dx52D Dx53D |
|---|---|
| Speciaal gebruik: | Snijgereedschappen, meetgereedschappen, snijmachines van eenvoudig staal, hoogsterke staalplaten |
| Voorraad: | Voorraad |
Voorgeverfd gegalvaniseerd metaalplaat koudgewalst warm gegalvaniseerd staalplaat
| Model nr.: | Gelast staalplaat |
|---|---|
| Speciaal gebruik: | Snijgereedschappen, meetgereedschappen, snijmachines van eenvoudig staal, hoogsterke staalplaten |
| Voorraad: | Voorraad |


