Alle producten
AISI-standaard Dx51d SPCC-staal gegalvaniseerde spoelplaat voor klantvereisten
| Model nr.: | DX51D |
|---|---|
| Speciaal gebruik: | Snijgereedschappen, meetgereedschappen, snijmachines van eenvoudig staal, hoogsterke staalplaten |
| Voorraad: | Voorraad |
Gegalvaniseerde SGCC S550gd Zinkbedekte Gi Constructie staalplaat In corrosiebestendigheid
| Model nr.: | SGCC |
|---|---|
| Speciaal gebruik: | Snijgereedschappen, meetgereedschappen, snijmachines van eenvoudig staal, hoogsterke staalplaten |
| Voorraad: | Voorraad |
Hr SAE1006/A36/Ss400/Q235/Q345 Warm/koud gewalst metaal ijzer mild Ms gekruid geoliede koolstof gegalvaniseerd medium staal plaat Q235/DIN
| Model nr.: | Q235 |
|---|---|
| Speciaal gebruik: | Snijgereedschappen, meetgereedschappen, snijmachines van eenvoudig staal, hoogsterke staalplaten |
| Voorraad: | Voorraad |
Voorverzinkte staalbuis 50 mm*50 mm Vierkante buis met zinkcoating 40-600 GM/m2
| Model nr.: | Dx51d Dx52D Dx53D |
|---|---|
| Model nr.: | Dx51d Q195 Q235 Q345 |
| Dikte: | 0.12-6 mm of op aanvraag |
Snijding Verwerking Zink coating Gi ijzeren dakplaat voor golvend staalplaat
| Model nr.: | Gegalvaniseerde dakplaat |
|---|---|
| Speciaal gebruik: | Snijgereedschappen, meetgereedschappen, snijmachines van eenvoudig staal, hoogsterke staalplaten |
| Voorraad: | Voorraad |
Volhard helder zwart gegalvaniseerd koudgewalst staal spoel voor de bouw op EXW termijn
| Model nr.: | Kool van koolstofstaal |
|---|---|
| Toepassing: | Kookplaat |
| De rand: | Gespleten rand |
Op maat gemaakte gekleurde metalen dakplaten Gebouwmaterialen van met Z40-275g Zinkcoating
| Model nr.: | PPGI&PPGL |
|---|---|
| Toepassing: | Kookplaat |
| De rand: | Gespleten rand |
50 mm Pre Zink Coating ASTM A120 Thin Wall DN50 Hot Dip Galvanized Carbon Steel Pipe
| Model nr.: | BYAS-426 |
|---|---|
| Model nr.: | Dx51d Q195 Q235 Q345 |
| Dikte: | 0.12-6 mm of op aanvraag |
1 1/2 2 inch aanpassen Gi Pipe Pre gegalvaniseerde staalpijp Hot DIP gegalvaniseerde buis voor de bouw
| Model nr.: | BYAS-425 |
|---|---|
| Model nr.: | Dx51d Q195 Q235 Q345 |
| Dikte: | 0.12-6 mm of op aanvraag |
Gi vierkant rechthoekige buis 25 x 25 x 2 gegalvaniseerde vierkant buis 1,5 inch BYAS-424 staal
| Model nr.: | BYAS-424 |
|---|---|
| Model nr.: | Dx51d Q195 Q235 Q345 |
| Dikte: | 0.12-6 mm of op aanvraag |


