Alle producten
ASTM API5l A53/A106 10 20 AISI 304 316 321 314 904L 310S koud-warm gelast naadloos hol rond koolstofstaal
| Model nr.: | Bij-GC033 |
|---|---|
| Gebruik: | Pipeline Transport, Boiler Pipe, Hydraulische/Automobiel Pipe, Olie/Gas Boren, Voedsel/Drinkwaren/Me |
| Afdelingsvorm: | Rond |
Techniek Warmgewalste ASTM A53/A106 koolstofarme naadloze stalen buizen voor het vervoer door pijpleidingen
| Model nr.: | Bijlage I, punt 1. |
|---|---|
| Gebruik: | Pipeline Transport, Boiler Pipe, Hydraulische/Automobiel Pipe, Olie/Gas Boren, Voedsel/Drinkwaren/Me |
| Afdelingsvorm: | Rond |
Zwarte gegalvaniseerde vierkant- en rechthoekige koolstofstaalbuizen voor aangepaste toepassingen
| Model nr.: | Bij-CP154 |
|---|---|
| Gebruik: | Pipeline Transport, Boiler Pipe, Hydraulische/Automobiel Pipe, Olie/Gas Boren, Voedsel/Drinkwaren/Me |
| Afdelingsvorm: | Rond |
300 / 400 Rechthoekige roestvrijstalen staaf SUS304 SUS310S SUS316 904L 316L 304 Vierkante staaf
| Oppervlaktebehandeling: | Briljant |
|---|---|
| Behandeling: | 2b, Ba, No.1, No.4, No.8, 8K, Hl, enz |
| MOQ: | 0.5Ton |
Ss 430 Bar 6 mm roestvrij staal gelast solide ronde bar staal vierkant bar voor plaat
| Model nr.: | 304 316l 321 310s 430 |
|---|---|
| Oppervlaktebehandeling: | Briljant |
| Behandeling: | 2b, Ba, No.1, No.4, No.8, 8K, Hl, enz |
JIS Standard roestvrijstalen plaat 304 310 316 321 Warmgewalst helder oppervlak 2 mm metalen staaf
| Model nr.: | 304 316 |
|---|---|
| Oppervlaktebehandeling: | Briljant |
| Behandeling: | 2b, Ba, No.1, No.4, No.8, 8K, Hl, enz |
ASTM ASME 309 310 310S 410 420 430 17-4pH 630 2205 Ronde staalstaaf Aanpassen
| Model nr.: | 304 316 |
|---|---|
| Oppervlaktebehandeling: | Briljant |
| Behandeling: | 2b, Ba, No.1, No.4, No.8, 8K, Hl, enz |
Warmgewalste ronde staalstaven voor machines
| Model nr.: | 304 316 |
|---|---|
| Oppervlaktebehandeling: | Briljant |
| Behandeling: | 2b, Ba, No.1, No.4, No.8, 8K, Hl, enz |
Klasse/klasse 300 / 400 17-4 pH roestvrij staalstaaf 304 316 SS Ronde staaf Vlekvrije monsters
| Model nr.: | 304 316 |
|---|---|
| Oppervlaktebehandeling: | Briljant |
| Behandeling: | 2b, Ba, No.1, No.4, No.8, 8K, Hl, enz |
Tolerantie /- 1% EN Certificering Stock Staalbalken 304 316 410 430 Roestvrij rond staalbalk
| Model nr.: | 304 316 |
|---|---|
| Oppervlaktebehandeling: | Briljant |
| Behandeling: | 2b, Ba, No.1, No.4, No.8, 8K, Hl, enz |


