Alle producten
201 304 310 316 316 L Ba 2b nr. 4 Spiegeloppervlak Ronde staalstaaf 2 mm 3 mm 6 mm
| Model nr.: | 304 316 |
|---|---|
| Oppervlaktebehandeling: | Briljant |
| Behandeling: | 2b, Ba, No.1, No.4, No.8, 8K, Hl, enz |
Monsters AISI Ss 201 202 304 304L 309S 310S 316L 321 409L 410 430 904L 2205 2507 2101 roestvrijstalen staaf
| Model nr.: | 304 316 |
|---|---|
| Oppervlaktebehandeling: | Briljant |
| Behandeling: | 2b, Ba, No.1, No.4, No.8, 8K, Hl, enz |
Op maat gemaakte aanvraag 304 316 roestvrijstalen staaf met een lengte van 12 m
| Oppervlaktebehandeling: | gepolijst |
|---|---|
| Lange: | 12m, 6m, 5.8m, 3m |
| Overdosis: | 5.5~500 mm |
Wuxi Steel Rebar Vervormd roestvrij staal staaf ijzeren staven voor structurele toepassingen
| Oppervlaktebehandeling: | gepolijst |
|---|---|
| Lange: | 12m, 6m, 5.8m, 3m |
| Overdosis: | 5.5~500 mm |
Warmgewalste staalstaaf 304 316 met een capaciteit van 20000 ton per jaar
| Model nr.: | 304 316 |
|---|---|
| Oppervlaktebehandeling: | gepolijst |
| Lange: | 12m, 6m, 5.8m, 3m |
ASTM Standard AISI Ronde staaf 304 316 316L roestvrij staal 1.4301 SUS304 Rod Od 5,5-500 mm
| Model nr.: | 304 |
|---|---|
| Oppervlaktebehandeling: | gepolijst |
| Lange: | 12m, 6m, 5.8m, 3m |
ASTM 201 304 310 316 321 904L A276 2205 2507 4140 310S Ronde roestvrij staalstaaf
| Oppervlaktebehandeling: | gepolijst |
|---|---|
| Lange: | 12m, 6m, 5.8m, 3m |
| Overdosis: | 5.5~500 mm |
Roestvrij staalstaaf Custom 465 Warmtebehandeling Genormaliseerde aanpassing
| Oppervlaktebehandeling: | gepolijst |
|---|---|
| Lange: | 12m, 6m, 5.8m, 3m |
| Overdosis: | 5.5~500 mm |
Shandong van roestvrij staal staaf voor de constructie decoratie warmgewalste techniek
| Oppervlaktebehandeling: | gepolijst |
|---|---|
| Lange: | 12m, 6m, 5.8m, 3m |
| Overdosis: | 5.5~500 mm |
JIS-standaard ronde staalstaaf 304L 316L 904L 310S 321 met ISO-certificering
| Oppervlaktebehandeling: | Briljant |
|---|---|
| Behandeling: | 2b, Ba, No.1, No.4, No.8, 8K, Hl, enz |
| MOQ: | 0.5Ton |


