Alle producten
Ronde sectie Vorm ERW Gelast staal buis ijzeren zwarte buis voor de constructie decoratie
| Model nr.: | Dx51d Dx52D Dx53D |
|---|---|
| Model nr.: | Dx51d Q195 Q235 Q345 |
| Dikte: | 0.12-6 mm of op aanvraag |
US 50/Piece Pre gegalvaniseerde buis Hot DIP gegalvaniseerde ronde stalen buis 1 stuk Min.Order
| Model nr.: | Dx51d Dx52D Dx53D |
|---|---|
| Model nr.: | Dx51d Q195 Q235 Q345 |
| Dikte: | 0.12-6 mm of op aanvraag |
1.0425 Carbon Square Hollow Steel Tube Gegalvaniseerde stalen buis voor de productie van meubels
| Model nr.: | Dx51d Dx52D Dx53D |
|---|---|
| Model nr.: | Dx51d Q195 Q235 Q345 |
| Dikte: | 0.12-6 mm of op aanvraag |
4ft x 8ft gegalvaniseerd staalplaat metalen dakpannen met aanpasbare dikte opties
| Model nr.: | Gelast staalplaat |
|---|---|
| Speciaal gebruik: | Snijgereedschappen, meetgereedschappen, snijmachines van eenvoudig staal, hoogsterke staalplaten |
| Voorraad: | Voorraad |
Dx51d Q195 Q235 Q345 ISO-gecertificeerd warm gedompeld gegalvaniseerd staalplaat Z275 voor apparatuur
| Model nr.: | Gegalvaniseerde Staalplaat |
|---|---|
| Speciaal gebruik: | Snijgereedschappen, meetgereedschappen, snijmachines van eenvoudig staal, hoogsterke staalplaten |
| Voorraad: | Voorraad |
Warmgewalste ketelplaat 2 mm Dx51d Dx53D gegalvaniseerde stalen plaat voor dakplaat
| Model nr.: | DX51D DX53D |
|---|---|
| Speciaal gebruik: | Snijgereedschappen, meetgereedschappen, snijmachines van eenvoudig staal, hoogsterke staalplaten |
| Voorraad: | Voorraad |
26 Gauge Elektro gegalvaniseerd staal spoel Gi staalplaat koudgewalst zinkplaat
| Model nr.: | GI Staalplaat |
|---|---|
| Speciaal gebruik: | Snijgereedschappen, meetgereedschappen, snijmachines van eenvoudig staal, hoogsterke staalplaten |
| Voorraad: | Voorraad |
2 mm dik gegalvaniseerd stalen plaat voor het snijden in gewone staalverwerking
| Model nr.: | Gelast staalplaat |
|---|---|
| Speciaal gebruik: | Snijgereedschappen, meetgereedschappen, snijmachines van eenvoudig staal, hoogsterke staalplaten |
| Voorraad: | Voorraad |
Gegalvaniseerde staalplaat Dx51d Dx52D SGCC 201 304 316 1050 1060 Z275 Gi-spiraal met zinkcoating
| Model nr.: | Z275 |
|---|---|
| Speciaal gebruik: | Snijgereedschappen, meetgereedschappen, snijmachines van eenvoudig staal, hoogsterke staalplaten |
| Voorraad: | Voorraad |
Warmgewalst 30 Gauge staal 2 mm dik gegalvaniseerd plat plaat voor daken op voorraad
| Model nr.: | Gelast staalplaat |
|---|---|
| Speciaal gebruik: | Snijgereedschappen, meetgereedschappen, snijmachines van eenvoudig staal, hoogsterke staalplaten |
| Voorraad: | Voorraad |


