Alle producten
Gelast staalplaat voorraad voorraad SGCC G550 Warmgewalste plaat voorgecoate platte staalplaten
| Model nr.: | Gegalvaniseerde Staalplaten |
|---|---|
| Speciaal gebruik: | Snijgereedschappen, meetgereedschappen, snijmachines van eenvoudig staal, hoogsterke staalplaten |
| Voorraad: | Voorraad |
Gegalvaniseerde staalplaat Metalen daktegels Muur 4FT X 8FT Platen Zinkcoating 40- 600 GM/M2
| Model nr.: | gegalvaniseerde staalplaat |
|---|---|
| Speciaal gebruik: | Snijgereedschappen, meetgereedschappen, snijmachines van eenvoudig staal, hoogsterke staalplaten |
| Voorraad: | Voorraad |
Gepersonaliseerde warm gedompelde zinkplaat 10 mm dik voor Dx51d Z275 Z350 mild gealveerd staal plaat
| Model nr.: | DX51D |
|---|---|
| Speciaal gebruik: | Snijgereedschappen, meetgereedschappen, snijmachines van eenvoudig staal, hoogsterke staalplaten |
| Voorraad: | Voorraad |
Gegalvaniseerd staalplaat met warmgewalste techniek
| Model nr.: | gegalvaniseerd zinkplaat |
|---|---|
| Speciaal gebruik: | Snijgereedschappen, meetgereedschappen, snijmachines van eenvoudig staal, hoogsterke staalplaten |
| Voorraad: | Voorraad |
Op maat gemaakte DX51D DX52D DX53D Pre gegalvaniseerde vierkant rechthoekige staalpijp op zijn best
| Model nr.: | Dx51d Dx52D Dx53D |
|---|---|
| Model nr.: | Dx51d Q195 Q235 Q345 |
| Dikte: | 0.12-6 mm of op aanvraag |
Gepersonaliseerde ASTM A53 Gr. B gelaste gegalvaniseerde staalpijp voor lassen en personalisatie
| Model nr.: | Dx51d Dx52D Dx53D |
|---|---|
| Model nr.: | Dx51d Q195 Q235 Q345 |
| Dikte: | 0.12-6 mm of op aanvraag |
Hot DIP gegalvaniseerd staal buis voor brandbeveiliging Q235B Ronde buis van fabrikanten
| Model nr.: | Dx51d Dx52D Dx53D |
|---|---|
| Model nr.: | Dx51d Q195 Q235 Q345 |
| Dikte: | 0.12-6 mm of op aanvraag |
Gepersonaliseerde ASTM A795 Gr. een Hot Dip Galvanized Steel Pipe voor Hot Gi Pipe HDG Pipe
| Model nr.: | Dx51d Dx52D Dx53D |
|---|---|
| Model nr.: | Dx51d Q195 Q235 Q345 |
| Dikte: | 0.12-6 mm of op aanvraag |
Sterke corrosiebestendigheid gegalvaniseerde stalen buis ronde buis met /-1% tolerantie
| Model nr.: | Gegalvaniseerde stalen buizen |
|---|---|
| Model nr.: | Dx51d Q195 Q235 Q345 |
| Dikte: | 0.12-6 mm of op aanvraag |
16 Gauge gegalvaniseerd plaat metaal 4*8 Zink bedekt Dx51d SGCC ketelplaat warmgewalst
| Model nr.: | DX51D |
|---|---|
| Speciaal gebruik: | Snijgereedschappen, meetgereedschappen, snijmachines van eenvoudig staal, hoogsterke staalplaten |
| Voorraad: | Voorraad |


