Alle producten
Tolerantie /-1% Warm gedompeld 1,2 mm Dikte Gi Plain Metal Sheet Gegalvaniseerd staalplaat
| Model nr.: | Gelast staalplaat |
|---|---|
| Speciaal gebruik: | Snijgereedschappen, meetgereedschappen, snijmachines van eenvoudig staal, hoogsterke staalplaten |
| Voorraad: | Voorraad |
Dikte 0,12-6 mm gegalvaniseerd met zink bekleed metaalplaat Dx51d Z275 ijzeren plaat
| Model nr.: | DX51D |
|---|---|
| Speciaal gebruik: | Snijgereedschappen, meetgereedschappen, snijmachines van eenvoudig staal, hoogsterke staalplaten |
| Voorraad: | Voorraad |
Gegalvaniseerde koolstofstaal naadloze buis Sch40 Sch60 Sch80 Vierkante Hot DIP Steel Pipe
| Model nr.: | BYAS-408 |
|---|---|
| Model nr.: | Dx51d Q195 Q235 Q345 |
| Dikte: | 0.12-6 mm of op aanvraag |
Gegalvaniseerde ASTM A106 A36 A53 BS Shs Vierkante Structurele ERW Rechthoekige Staalpijp Holle Gi Gegalvaniseerde Staalpijp
| Model nr.: | Dx51d Q195 Q235 Q345 |
|---|---|
| Dikte: | 0.12-6 mm of op aanvraag |
| Zinkcoating: | 40- 600 GM/m2 |
Gegalvaniseerde steigerbuis 48,3 mm BS1139 En39 voor hydraulische/automobielbuislassen
| Model nr.: | Dx51d Dx52D Dx53D |
|---|---|
| Model nr.: | Dx51d Q195 Q235 Q345 |
| Dikte: | 0.12-6 mm of op aanvraag |
DX51D DX52D DX53D Ronde sectie 3 inch gegalvaniseerd stalen buis voor olie en gas
| Model nr.: | Dx51d Dx52D Dx53D |
|---|---|
| Model nr.: | Dx51d Q195 Q235 Q345 |
| Dikte: | 0.12-6 mm of op aanvraag |
Gegalvaniseerde BS1387 koolstofgeweld buis Warm gedompelde stalen buis Tolerantie /-1%
| Model nr.: | Dx51d Dx52D Dx53D |
|---|---|
| Model nr.: | Dx51d Q195 Q235 Q345 |
| Dikte: | 0.12-6 mm of op aanvraag |
ASTM A106 Sch Xs Sch40 Sch80 Sch 160 naadloze koolstofstaalpijpen voor olie- en gasleidingen
| Model nr.: | BYAS-409 |
|---|---|
| Model nr.: | Dx51d Q195 Q235 Q345 |
| Dikte: | 0.12-6 mm of op aanvraag |
Voorgegalvaniseerde buis voor warm DIP Gi-pijp in het bouwpijplijntransportsysteem
| Model nr.: | Gegalvaniseerde buis |
|---|---|
| Model nr.: | Dx51d Q195 Q235 Q345 |
| Dikte: | 0.12-6 mm of op aanvraag |
ASTM A53/BS1387 Hot DIP gegalvaniseerde stalen buis gegalvaniseerde ronde stalen buis op bestelling
| Model nr.: | Dx51d Dx52D Dx53D |
|---|---|
| Model nr.: | Dx51d Q195 Q235 Q345 |
| Dikte: | 0.12-6 mm of op aanvraag |


