Alle producten
Gepolijste ASTM A276 201/202/304/316/316L/316ti roodstaal heldere vaste staaf
| Model nr.: | 304 |
|---|---|
| Oppervlaktebehandeling: | gepolijst |
| Lange: | 12m, 6m, 5.8m, 3m |
201 304 316 316L 321 310S 2205 Ronde legering gepolijste roestvrijstalen staven
| Model nr.: | 321 |
|---|---|
| Oppervlaktebehandeling: | gepolijst |
| Lange: | 12m, 6m, 5.8m, 3m |
304 roestvrij staal Ronde vierkant vlakke rechthoekige holle buis staal op maat Diameter 10mm 20mm voor machines
| Model nr.: | 304 |
|---|---|
| Oppervlaktebehandeling: | gepolijst |
| Lange: | 12m, 6m, 5.8m, 3m |
304 201 roestvrijstalen staven staaf gesneden tot elke lengte scheepsbouwmaterialen lengte 5,8 m
| Model nr.: | 201 |
|---|---|
| Oppervlaktebehandeling: | gepolijst |
| Lange: | 12m, 6m, 5.8m, 3m |
EN-certificering 201 321 304 316L 310S 2205 2507 904L gelijkhoekige staalstaaf
| Model nr.: | 304 |
|---|---|
| Oppervlaktebehandeling: | gepolijst |
| Lange: | 12m, 6m, 5.8m, 3m |
Capaciteit 20000 ton per jaar ASTM 201 304 310 316 321 904L A276 2205 2507 4140 310S Ronde Ss staalstaaf
| Model nr.: | 310s |
|---|---|
| Oppervlaktebehandeling: | gepolijst |
| Lange: | 12m, 6m, 5.8m, 3m |
Stalen staven monsters US 50/stuk 1 stuk Min.Order verzoek monsters
| Model nr.: | 316 |
|---|---|
| Oppervlaktebehandeling: | gepolijst |
| Lange: | 12m, 6m, 5.8m, 3m |
300-serie SUS 402j2 gegalvaniseerde ronde staalstaaf voor industriële doeleinden
| Model nr.: | 304 |
|---|---|
| Oppervlaktebehandeling: | gepolijst |
| Lange: | 12m, 6m, 5.8m, 3m |
309S/310S/316 roestvrijstalen staaf voor zware werkzaamheden en zeer corrosieve omgevingen
| Model nr.: | 309S |
|---|---|
| Oppervlaktebehandeling: | gepolijst |
| Lange: | 12m, 6m, 5.8m, 3m |
201 304 304L 316 316L 309S/310S/321 430 Helder gepolijst rond staaf 304 roestvrij staal staaf
| Model nr.: | 309 |
|---|---|
| Oppervlaktebehandeling: | gepolijst |
| Lange: | 12m, 6m, 5.8m, 3m |


