Alle producten
Vlekvrye staalplatenbehandeling Hl 310S 904L 1/2 Smls buispijp 444 455
| Model nr.: | 304 |
|---|---|
| Oppervlaktebehandeling: | Briljant |
| Behandeling: | 2b, Ba, No.1, No.4, No.8, 8K, Hl, enz |
ISO gecertificeerd 201 304 304L 316 316L 2205 2507 310S 316ti 317L 430 roestvrijstalen buis
| Model nr.: | 304 316 |
|---|---|
| Oppervlaktebehandeling: | Briljant |
| Behandeling: | 2b, Ba, No.1, No.4, No.8, 8K, Hl, enz |
Ronde buis en buis decoratie AISI Standard SS304 SS316 koudgewalste naadloze spiegel roestvrijstalen buis
| Model nr.: | 304 316 |
|---|---|
| Oppervlaktebehandeling: | Briljant |
| Behandeling: | 2b, Ba, No.1, No.4, No.8, 8K, Hl, enz |
ASTM-gecertificeerde 201 202 310S 304 316 decoratieve gelaste gepolijste roestvrijstalen buizen
| Model nr.: | 304 316 |
|---|---|
| Oppervlaktebehandeling: | Briljant |
| Behandeling: | 2b, Ba, No.1, No.4, No.8, 8K, Hl, enz |
Bright Ss 316L Pipe AISI304 Roestvrij staal naadloze pijp Specs 0.2 12mm/Customize
| Model nr.: | 304 316 |
|---|---|
| Oppervlaktebehandeling: | Briljant |
| Behandeling: | 2b, Ba, No.1, No.4, No.8, 8K, Hl, enz |
Prime 201 304 316 naadloos buisje van roestvrij staal met aangepaste grootte en 0,2 12 mm specificaties
| Oppervlaktebehandeling: | Briljant |
|---|---|
| Behandeling: | 2b, Ba, No.1, No.4, No.8, 8K, Hl, enz |
| MOQ: | 0.5Ton |
20000 ton per jaar Capaciteit Ronde gelaste naadloze 304 304L 316 316L 310S 321 Ss buis
| Model nr.: | 304 |
|---|---|
| Oppervlaktebehandeling: | Briljant |
| Behandeling: | 2b, Ba, No.1, No.4, No.8, 8K, Hl, enz |
201 304 316 316L 410 304L Ss Ronde staaf Corrosiebestendig RoHS gecertificeerd Od 5,5-500mm
| Model nr.: | 201 |
|---|---|
| Oppervlaktebehandeling: | gepolijst |
| Lange: | 12m, 6m, 5.8m, 3m |
Vlakke staalbalken 309S/310S/316ti Tolerantie /- 1% op aanvraag
| Model nr.: | Bij-SS-B06 |
|---|---|
| Oppervlaktebehandeling: | gepolijst |
| Lange: | 12m, 6m, 5.8m, 3m |
Ronde staalbalken van 3 m lengte voor milieubescherming
| Model nr.: | Bars van roestvast staal |
|---|---|
| Oppervlaktebehandeling: | gepolijst |
| Lange: | 12m, 6m, 5.8m, 3m |


