Alle producten
ASTM-norm 201 202 roestvrij staalstaaf 304 316 316L 310S Ronde staaf voor normen
| Model nr.: | 304 316 316L 310S |
|---|---|
| Oppervlaktebehandeling: | gepolijst |
| Lange: | 12m, 6m, 5.8m, 3m |
Warmgewalste roestvrijstalen staven JIS 201 430 420 303 2205 2507 904L 630 316L Ss 302
| Model nr.: | 201 430 420 303 2205 2507 904 l 630 316 l SS 302 |
|---|---|
| Oppervlaktebehandeling: | gepolijst |
| Lange: | 12m, 6m, 5.8m, 3m |
304 410 309S 316 Roestvrij staal platte staaf lijst warmgewalst IBR gecertificeerd
| Model nr.: | BYAS-339 |
|---|---|
| Oppervlaktebehandeling: | gepolijst |
| Lange: | 12m, 6m, 5.8m, 3m |
20000 ton capaciteit per jaar ASTM gecertificeerd 304 roestvrij staalstaaf voor prestaties
| Model nr.: | 316L |
|---|---|
| Oppervlaktebehandeling: | gepolijst |
| Lange: | 12m, 6m, 5.8m, 3m |
Vervaardiging van bouwmaterialen van roestvrij staal, warmgewalst 201 304 316
| Model nr.: | 201 |
|---|---|
| Oppervlaktebehandeling: | gepolijst |
| Lange: | 12m, 6m, 5.8m, 3m |
Corrosiebestendig roestvrij staalstaven voor klasse/klasse S43000/S41008/S41000/S42000
| Model nr.: | 309S |
|---|---|
| Oppervlaktebehandeling: | gepolijst |
| Lange: | 12m, 6m, 5.8m, 3m |
Corrosiebestendigheid roestvrij staalstaven 309S/310S/316ti voor aanpasbare opties
| Model nr.: | 309S |
|---|---|
| Oppervlaktebehandeling: | gepolijst |
| Lange: | 12m, 6m, 5.8m, 3m |
Gepolijste techniek SUS/DIN/JIS/ISO 316/316L Ruime/ronde balk van roestvrij staal
| Model nr.: | Warm verkochte staalklasse SUS/DIN/JIS/ISO 316/316L Stai |
|---|---|
| Oppervlaktebehandeling: | gepolijst |
| Lange: | 12m, 6m, 5.8m, 3m |
309S/310S/321 3m lengte 300 serie helder gepolijst rond staalstaaf
| Model nr.: | 316L |
|---|---|
| Oppervlaktebehandeling: | gepolijst |
| Lange: | 12m, 6m, 5.8m, 3m |
DIN-standaard 201 304 316 Ronde staalbalk op maat voor uw behoeften
| Model nr.: | 316 |
|---|---|
| Oppervlaktebehandeling: | gepolijst |
| Lange: | 12m, 6m, 5.8m, 3m |


