Alle producten
Ronde/vierkante/hoekige/vlakke/kanaal 201 202 304 316 316L 317L 310S 309S 321 410 430 904L 220
| Model nr.: | 317L |
|---|---|
| Oppervlaktebehandeling: | gepolijst |
| Lange: | 12m, 6m, 5.8m, 3m |
5.5-500 mm Od Carbon Steel Pipe/Rod Aluminium Ingot Roestvrij staal staaf Koper/Brass Staaf
| Model nr.: | Vlekvrye staalstaaf |
|---|---|
| Oppervlaktebehandeling: | gepolijst |
| Lange: | 12m, 6m, 5.8m, 3m |
AISI ASTM Ss 304 201 316 1020 3003 7075 2024 S235jr S355jr Ronde staaf voor aluminium/vorm
| Model nr.: | 3003 |
|---|---|
| Oppervlaktebehandeling: | gepolijst |
| Lange: | 12m, 6m, 5.8m, 3m |
Koudgetrokken ronde staalbalk hoekige vlakke balk voor S43000/S41008/S41000/S42000
| Model nr.: | Roestvrij staal Ronde Bar |
|---|---|
| Oppervlaktebehandeling: | gepolijst |
| Lange: | 12m, 6m, 5.8m, 3m |
Direct verkoopt op maat gemaakte ronde staalbalken van 304 met een OD van 5,5-500 mm
| Model nr.: | 304 |
|---|---|
| Oppervlaktebehandeling: | gepolijst |
| Lange: | 12m, 6m, 5.8m, 3m |
201/304/310/316/317/410/430 Gespannen roestvrijstalen buis Koudtekniek 3 m lengte
| Oppervlaktebehandeling: | gepolijst |
|---|---|
| Lange: | 12m, 6m, 5.8m, 3m |
| Overdosis: | 6mm2500mm |
RoHS-gecertificeerde BYAS-339 17-4pH ronde staalstaaf voor zware toepassingen
| Model nr.: | BYAS-339 |
|---|---|
| Oppervlaktebehandeling: | gepolijst |
| Lange: | 12m, 6m, 5.8m, 3m |
Gepolijst/Spiegel/Helder Afwerking Ronde Ss Staalbuis Od 6mm-2500mm Techniek Koudtekenen
| Oppervlaktebehandeling: | gepolijst |
|---|---|
| Lange: | 12m, 6m, 5.8m, 3m |
| Overdosis: | 6mm2500mm |
201 304 Dekoratieve pingbuis 69 roestvrijstalen buis met een capaciteit van 20000 ton per jaar
| Oppervlaktebehandeling: | gepolijst |
|---|---|
| Lange: | 12m, 6m, 5.8m, 3m |
| Overdosis: | 6mm2500mm |
Fabrikanten bieden 300-serie roestvrijstalen buizen aan met een capaciteit van 20000 ton per jaar
| Oppervlaktebehandeling: | gepolijst |
|---|---|
| Lange: | 12m, 6m, 5.8m, 3m |
| Overdosis: | 6mm2500mm |


