Alle producten
Gecertificeerd AISI 304 316 316L Vierkant roestvrij staal staaf 1.4301 / SUS304 Vierkant staaf 12 mm
| Model nr.: | BYAS-362 |
|---|---|
| Oppervlaktebehandeling: | gepolijst |
| Lange: | 12m, 6m, 5.8m, 3m |
Warmgewalste roestvrijstalen staaf/balk van de serie 300
| Model nr.: | 316 |
|---|---|
| Oppervlaktebehandeling: | gepolijst |
| Lange: | 12m, 6m, 5.8m, 3m |
5.8m roestvrij staalstaaf 201 304 310 316 316L Ba 2b nr. 4 Spiegeloppervlak Ronde staaf 2mm 3mm 6mm
| Model nr.: | BYAS-360 |
|---|---|
| Oppervlaktebehandeling: | gepolijst |
| Lange: | 12m, 6m, 5.8m, 3m |
ASTM A276 420 8mm roestvrij staalstaaf Solid Ss Square Bar Grade 300 Series Op maat
| Model nr.: | 201 304 316L 430 |
|---|---|
| Oppervlaktebehandeling: | gepolijst |
| Lange: | 12m, 6m, 5.8m, 3m |
AISI 201 301 302 304 309S 310S 316 316L 321 904L van roestvrij staal voor producten
| Model nr.: | 201 304 316L 430 |
|---|---|
| Oppervlaktebehandeling: | gepolijst |
| Lange: | 12m, 6m, 5.8m, 3m |
Klasse/klasse S43000/S41008/S41000/S42000 Carbidestaaf voor de productie van eindmolens en boormachines
| Model nr.: | BYAS-359 |
|---|---|
| Oppervlaktebehandeling: | gepolijst |
| Lange: | 12m, 6m, 5.8m, 3m |
Roestvrijstalen staven AISI 201 301 302 304 309S 310S 316 316L 321 904L voor de DIN-norm
| Model nr.: | 201 304 316L 430 |
|---|---|
| Oppervlaktebehandeling: | gepolijst |
| Lange: | 12m, 6m, 5.8m, 3m |
GB-standaard 201 304 316 316L heldere ronde roestvrijstalen staaf voor aanpassingsoptie
| Model nr.: | 316L |
|---|---|
| Oppervlaktebehandeling: | gepolijst |
| Lange: | 12m, 6m, 5.8m, 3m |
RoHS-gecertificeerde 304 201j1 201j2 201j3 316 420 410 ronde staalstaaf voor monsters
| Model nr.: | 304 201j1 201j2 201j3 316 420 410 |
|---|---|
| Oppervlaktebehandeling: | gepolijst |
| Lange: | 12m, 6m, 5.8m, 3m |
5.5-500 mm Od ASTM AISI Ss Ronde Vierkante Zeshoekige Vlakke Kanaalhoek Carbon Steel Bar Rod
| Model nr.: | 304 |
|---|---|
| Oppervlaktebehandeling: | gepolijst |
| Lange: | 12m, 6m, 5.8m, 3m |


