Alle producten
Ss AISI ASTM A554 A312 A270 201 304 304L 316 316L 310S 321 Vierkante ronde roestvrijstalen staafstaaf
| Model nr.: | 304L |
|---|---|
| Oppervlaktebehandeling: | gepolijst |
| Lange: | 12m, 6m, 5.8m, 3m |
201 304 304L 316 316L 309S/310S/321 430 Helder gepolijst rond staaf 304 roestvrij staal staaf
| Model nr.: | 309S |
|---|---|
| Oppervlaktebehandeling: | gepolijst |
| Lange: | 12m, 6m, 5.8m, 3m |
0.12-60mm 304 304L 310 310S 316 roestvrijstalen staaf op maat voor verschillende industrieën
| Model nr.: | BYAS-356 |
|---|---|
| Oppervlaktebehandeling: | gepolijst |
| Lange: | 12m, 6m, 5.8m, 3m |
310 310S 314 316 316L 420 431 Warmtebestendige roestvrij staal heldere staaf voor 12m lengte
| Model nr.: | 314 |
|---|---|
| Oppervlaktebehandeling: | gepolijst |
| Lange: | 12m, 6m, 5.8m, 3m |
Staalklasse SUS/DIN/JIS 316/316L Ruimte/ronde staalbalk van roestvrij staal met ASTM-norm
| Model nr.: | 316L |
|---|---|
| Oppervlaktebehandeling: | gepolijst |
| Lange: | 12m, 6m, 5.8m, 3m |
JIS Standaard roestvrijstalen staven maat 304 310 316L Ronde vierkant staaf
| Model nr.: | 304 310 316L |
|---|---|
| Oppervlaktebehandeling: | gepolijst |
| Lange: | 12m, 6m, 5.8m, 3m |
Gepolijst SUS316 304L 301 310S 309 430 410 Ss402 Ronde staalstaaf 2b Ba nr. 1 Helder oppervlak Ss-staaf
| Model nr.: | BYAS-358 |
|---|---|
| Oppervlaktebehandeling: | gepolijst |
| Lange: | 12m, 6m, 5.8m, 3m |
Roestvrij staal staaf 6mm 7mm 8mm 1/2 inch gesmeed 304 304h Grade IBR gecertificeerd
| Model nr.: | 304 304H |
|---|---|
| Oppervlaktebehandeling: | gepolijst |
| Lange: | 12m, 6m, 5.8m, 3m |
Gepolijste AISI JIS ASTM koudgewalste 5mm 10mm 304 ronde roestvrijstalen staven op maat
| Model nr.: | 304 |
|---|---|
| Oppervlaktebehandeling: | gepolijst |
| Lange: | 12m, 6m, 5.8m, 3m |
SUS 304 316 416 Ronde staalstaaf met een lengte van 12 m en op maat gemaakte opties
| Model nr.: | 201 304 316L 430 |
|---|---|
| Oppervlaktebehandeling: | gepolijst |
| Lange: | 12m, 6m, 5.8m, 3m |


