Alle producten
SUS/DIN/JIS/ISO 316/316L Ruime/ronde balk van roestvrij staal voor klantvereisten
| Model nr.: | 316 |
|---|---|
| Oppervlaktebehandeling: | gepolijst |
| Lange: | 12m, 6m, 5.8m, 3m |
Corrosiebestendige roestvrijstalen staven 309S/310S/316ti van met EN-certificering
| Model nr.: | 309S |
|---|---|
| Oppervlaktebehandeling: | gepolijst |
| Lange: | 12m, 6m, 5.8m, 3m |
Roestvrijstalen staaf 309S/310S/316ti met klasse/klasse S43000/S41008/S41000/S42000
| Model nr.: | 310s |
|---|---|
| Oppervlaktebehandeling: | gepolijst |
| Lange: | 12m, 6m, 5.8m, 3m |
201 304 304L 316 316L 309S/310S/321 430 Helder gepolijst rond staaf 304 roestvrij staal staaf
| Model nr.: | 321 |
|---|---|
| Oppervlaktebehandeling: | gepolijst |
| Lange: | 12m, 6m, 5.8m, 3m |
20000 ton per jaar Capaciteit Ronde staalstaaf Hoek koud getrokken platte staaf
| Model nr.: | Vlekvrye staalstaaf |
|---|---|
| Oppervlaktebehandeling: | gepolijst |
| Lange: | 12m, 6m, 5.8m, 3m |
Warmtebehandeling roestvrij staal staaf 304 ronde staaf in 3 mm 4 mm diameter voor zekerheid
| Model nr.: | 201 304 316L 430 |
|---|---|
| Oppervlaktebehandeling: | gepolijst |
| Lange: | 12m, 6m, 5.8m, 3m |
304L 316L 317L 318L Ronde staalstaafstaaf met GB-certificering
| Model nr.: | 201 304 316L 430 |
|---|---|
| Oppervlaktebehandeling: | gepolijst |
| Lange: | 12m, 6m, 5.8m, 3m |
Gegalvaniseerd/koolstof/voorgeverfd/kleurbedekt/zincbedekt/aluminium/galvalume/golfdak/ijzertechniek warmgewalst Od 5,5-500 mm
| Model nr.: | 304 |
|---|---|
| Oppervlaktebehandeling: | gepolijst |
| Lange: | 12m, 6m, 5.8m, 3m |
Warmgewalste ASTM 304 316 310S 2Cr13 vaste staaf voor de norm S43000/S41008/S41000/S42000
| Model nr.: | 201 304 316L 430 |
|---|---|
| Oppervlaktebehandeling: | gepolijst |
| Lange: | 12m, 6m, 5.8m, 3m |
300-serie SUS304 rood ruw roestvrij staal platte staaf ijzeren staaf binnen de ASTM-norm
| Model nr.: | 201 304 316L 430 |
|---|---|
| Oppervlaktebehandeling: | gepolijst |
| Lange: | 12m, 6m, 5.8m, 3m |


