Alle producten
6m Aanpassen van metalen staalstaven van nauwkeurigheid Klasse/klasse S43000/S41008/S41000/S42000
| Model nr.: | BYAS-356 |
|---|---|
| Oppervlaktebehandeling: | gepolijst |
| Lange: | 12m, 6m, 5.8m, 3m |
Gepolijste rechthoekige vierkante staalbalk 904L 316L 304 S43000/S41008/S41000/S42000
| Model nr.: | 201 304 316L 430 |
|---|---|
| Oppervlaktebehandeling: | gepolijst |
| Lange: | 12m, 6m, 5.8m, 3m |
Roestvrij staal zeshoekige staaf 1.4523 8 mm 10 mm S45c koolstofstaal ronde staaf voor de markt
| Model nr.: | BYAS-354 |
|---|---|
| Oppervlaktebehandeling: | gepolijst |
| Lange: | 12m, 6m, 5.8m, 3m |
AISI 416 316 304 roestvrij staal staven en staven Hexstaaf 5 mm Barra De Acero Roestvrij
| Model nr.: | BYAS-353 |
|---|---|
| Oppervlaktebehandeling: | gepolijst |
| Lange: | 12m, 6m, 5.8m, 3m |
Op maat gemaakte aanvraag Hoogprecisie roestvrij staal ingot 304 316 2205 Ronde vierkante staaf
| Model nr.: | BYAS-352 |
|---|---|
| Oppervlaktebehandeling: | gepolijst |
| Lange: | 12m, 6m, 5.8m, 3m |
416 Ronde staalstaaf Warmtebehandeling Genormaliseerd / Geroest / Doofd / Gehard
| Model nr.: | 201 304 316L 430 |
|---|---|
| Oppervlaktebehandeling: | gepolijst |
| Lange: | 12m, 6m, 5.8m, 3m |
Certificering DIN 1.4401 316 Ronde hexagonale platte staaf van roestvrij staal
| Model nr.: | 201 304 316L 430 |
|---|---|
| Oppervlaktebehandeling: | gepolijst |
| Lange: | 12m, 6m, 5.8m, 3m |
201 430 321 309S 310S 904L 630 631 2205 2507 316 316L 304 Ronde staalstaaf
| Model nr.: | 201 304 316L 430 |
|---|---|
| Oppervlaktebehandeling: | gepolijst |
| Lange: | 12m, 6m, 5.8m, 3m |
AISI ASTM A269 Tp Ss 310S 2205 2507 C276 201 304 304L 321 316 316L Roestvrij naadloos stalen buis/gesweisd buis 304
| Oppervlaktebehandeling: | Briljant |
|---|---|
| Behandeling: | 2b, Ba, No.1, No.4, No.8, 8K, Hl, enz |
| MOQ: | 0.5Ton |
S43000/S41008/S41000/S42000 Lichte vaste staaf van roestvrij staal voor zware industrieën
| Model nr.: | BYAS-351 |
|---|---|
| Oppervlaktebehandeling: | gepolijst |
| Lange: | 12m, 6m, 5.8m, 3m |


